Avrupa’dan 3 Dijital Etkinlik

 

Avrupa'dan 3 Dijital Etkinlik

1. Glug Events: Sektörel iş çıkışı sohbetleri

Avrupa’dan 3 dijital etkinlik listesinde ilk sırada Glug var çünkü en sevdiğimiz iş çıkışı etkinliklerinden biri kendisi ve biletleri sadece 7.5£. Bu tutar karşılığında bira, pizza ve neşeli bir ortamda sektör sohbetleri yapabilirsiniz. Bu sene 25 Ağustos’ta Sydney / 20 Ekim’de ise Manchester’da yapılacak. Glug Events yine geçen seneki mekanda Noho Bar’da düzenlenecek bu yüzden Manchester biletlerinizi şimdiden alın.

Etkinlik hakkında bilgi almak ve gelişmeleri takip edebilmek için Twitter ve Medium adresleri: Glug

www.glugevents.com

 Avrupa'dan 3 Dijital Etkinlik

2. Digital Design Days + Offf Italia Milano: Sektörün en önemli etkinliklerinden, yine muhteşem bir line up ile karşınızda.

Avrupa’dan 3 dijital etkinlik listesinde olmazsa olmaz diğer buluşma ise Digital Design Days & Awards 2016 Offf Milano. Festival’in ilk Milano ayağının da yapılacağı Dijital Tasarım Ödülleri Seremonisi, atölyeler, dijital sunumlar, network aktiviteleri ve tabi ki partilerin gerçekleşeceği dolu dolu bir programla 27–28–29 Ekim tarihleri boyunca Milan’da. Avrupa dijital sahnesinin belki de en önemli etkinliklerinden biri olan DDD yine bu sene de uluslararası ve İtalyan tasarımcılardan oluşan çok geniş bir line-up hazırlamış.

Şuradan konuşmacı listesine ulaşabilir www.ddd.it/en şuradan da Twitter hesabını ve gelişmeleri takip edebilirsiniz @digitdesigndays

Böyle bir seri için yine hiç fena olmayan fiyat opsiyonları ile farklı segmentlerde biletler sunulmuş. Etkinlik biletleri 159 € ile 259 € arasında değişiyor. Bir an önce biletlerinizi ayırtmayı unutmayın.

http://www.ddd.it/en

Avrupa'dan 3 Dijital Etkinlik

3. Yenilerde bu sene: “Mirror Konferans”

Portekiz menşeli Subvisual and Gen Design Studio tarafından bu sene birincisi düzenlenen çiçeği burnunda tasarımcı ve yazılımcı konferansı Mirror 23–24 eylül tarihlerinde Braga-Portekiz’de başlayacak. Avrupa dijital etkinlikler serisinde hatrı sayılır bir etkinlik olacak gibi görünüyor. 100€ karşılığı bu iki günlük konferanslar serisine katılabilirsiniz biz de heyecanla bekliyoruz.

Twitter üzerinden gelişmeleri takip ederek bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Ayrıca Türkiye’den taşınmak ve sektörden yeni birileriyle tanışmak isteyen tasarımcı ve yazılımcılar için de kaçırılmayacak bir networking fırsatı. @MirrorConf

Etkinliğin websitesi ve program için: www.mirrorconf.com/schedule

Leave a Reply

Copyright, Userpusher.